הקיץ בדרך! האם המצבר שלכם מוכן אליו?

מצבר

הקיץ הישראלי ידוע בטמפרטורות הגבוהות שלו ובלחות הקשה, אך יש גם כמה דברים משמחים שקשורים אליו: הילדים חוגגים את החופש הגדול, עונת הרחצה מתרחשת במלוא שיאה, האווירה תוססת ושמחה ובימים לא מאוד חמים ניתן לצאת לטייל ולבלות.

רוצים לקנות מצברים איכותיים? בעזרת IDM מצברים תוכלו להשיג את המצברים הטובים ביותר לרכב שלכם

מצברים של ווטלה מ 400 שקלים

מצברים של שנפ מ 460 שקלים

לפרטים חייגו 072-3728107

VOLTA

זקוקים למצבר במשלוח עד תל אביב או לאזור אחר במרכז? הצוות שלנו יגיע עד שעה מרגע הקריאה

אין דבר שיכול לגרום לעוגמת נפש גדולה יותר מביטול של טיול משפחתי או בילוי קיצי עם חברים, בשל תקלה באוטו. אחת התקלות הנפוצות ביותר שיש כשזה נוגע לרכבים, היא מצבר שגיליתם שנגמר בדיוק כשבאתם לצאת מהבית או מצבר תקול שתוקע אתכם באמצע הדרך. כדי להימנע ממצבים כאלו ובכלל, לעבור את הקיץ בשלום במכונית שמתפקדת כראוי גם בעונה החמה, יש כמה דברים שעליכם לשים לב אליהם בכל הנוגע למצבר ברכב. יש לציין, כי במידת הצורך מומלץ להתייעץ עם מכונאי רכב מקצועי ולתת לו לבדוק את המצבר. בדיקה מקצועית, גם בתשלום, יכולה למנוע מכם הוצאות משמעותיות בהמשך בשל תקלות שלא איתרתם בזמן.

אם בכל זאת אתם מעוניינים לבדוק את המצבר בעצמכם, הנה מה שחשוב לעשות:

  1. אל תזניחו את המצבר. בקיץ מרבים להשתמש במיזוג האוויר ברכב, שתורם להתרוקנות המצבר.
  2. אם חסרים מים במצבר, מלאו אותו במים מזוקקים.
  3. הטמפרטורות הגבוהות גורמות לשחיקה מוגברת של המצבר ולכן כשאתם מחנים את האוטו, עשו זאת במקום כמה שיותר מוצל ומוגן מהשמש.
  4. אחד מהחסרונות של עונת הבילויים הקיצית הוא הפקקים האימתניים שנוצרים לפעמים בכבישים. אם נתקעתם בפקק ללא תזוזה והתנועה לא נראית באופק, כבו את המנוע עד שתוכלו לנוע.
  5. בקיץ בדרך כלל נוסעים לחופשות ארוכות בארץ ובחו"ל והאוטו נשאר ללא תזוזה, מה שיכול לפגום בפעילות המצבר. בקשו ממישהו שיניע את האוטו כל כמה ימים למספר דקות, כדי לשמור על המצבר.

צריכים לקנות מצבר חדש? הנה כל מה שצריך לדעת

גם למצברים שמתחזקים כראוי יש תוחלת חיי מדף ובסופו של דבר יש צורך ברכישת מצבר חדש לרכב.כאשר אנחנו מדברים על מצברים איכותיים בדרך כלל מצבר וולטה או שנפ עושים את העבודה בצורה מספיק טובה. מצבר חדש יכול להספיק לשלוש עד חמש שנים, שבסיומן עומדות לרשותכם שתי אפשרויות: האחת היא לקנות מצבר חדש לגמרי והשנייה היא לקנות מצבר יד 2. היתרונות של מצבר חדש הם ברורים: אתם מקבלים מוצר תקין, עם אחריות ותוחלת חיים ארוכה. מצבר יד שניה הוא סוג של "הימור", אך היתרון הברור שלו הוא המחיר, שנמוך משמעותית ממחיר של מצבר חדש. בכל מקרה, בין אם אתם בוחרים במצבר חדש ובין עם במצבר יד שניה, חשוב להתאים את סוג המצבר לסוג הרכב שברשותכם, שנת הייצור שלו, הדגם ועוד. התאמה מדויקת היא המפתח לקניית מצבר שילווה אתכם לשנים רבות וגם במקרה הזה, במידה ואתם לא בטוחים או לא מבינים בתחום, רצוי להתייעץ עם מכונאי רכב מקצועי.

כותב הפוסט IDM מצברים

IDM מצברים תל אביב
IDM מצברים – דרך חיים ברלב 25, תל אביב יפו, 6742299

Author: VKB SUPPORT